Grafinai ir stiklinės

Ar mano vanduo iš čiaupo yra sveikas?
Vandentiekio vandenį silpnina tekėjimas tiesiais vamzdžiais ir nenatūraliai didelis vamzdžių slėgis. Būnant grafinuose ar gėrimų puodeliuose/stiklinėse, vanduo grąžinamas į pirminį gyvybingumą ir sustiprėja.
Kiek laiko užtrunka vandens „pagyvėjimas” grafine?
Priklausomai nuo grafino dydžio, skysčiui pasikrauti reikia iki 3 minučių.
Kuo skiriasi grafinų ir stiklinių gyvybingumas?
Gėrimų įkrovimas stiklinėse yra apie 50% mažesnis nei grafino.
Kuo skiriasi balti, spalvoti ir auksiniai simboliai?
Auksinė versija su apytiksliai 23,8 karatų aukso, kurio kiekis palaiko imuninės sistemos stabilizavimą. Spalvinga versija labai tinka vaikams ir jaunimui arba rimtai nusiteikusiems žmonėms. Simbolių spalvingumas palaiko linksmą nusiteikimą. Energetinis krūvis stipriausias auksiniame variante, po kurio seka balta ir spalvinga. Visi trys variantai tinka kasdieniam naudojimui (taip pat vaikams, gyvūnams ir augalams).
Ar prasminga „Golden Alladin“ grafiną papildyti „Happy“ stikline?
O gal grafinas ir stiklas visada turi būti iš tos pačios serijos (Gold arba Happy)?
Galimi abu variantai. Formos visuose variantuose dera viena su kita. Priklausomai nuo dienos nuotaikos, galite naudoti atitinkamą detalių variantą – arba visus kartu.
Kokia stiklo sudėtis?
Stiklas yra išpūstas burna ir jame nėra sunkiųjų metalų (pvz., švino). Dėl stiklo rankų darbo pobūdžio yra nedidelių formos ir svorio skirtumų – tai tikro originalumo ženklas.
Kaip prižiūrėti gaminius, ypač esant kalkių nuosėdoms?
Apdorokite savo produktus citrinos rūgštimi. Tai pagalbinė kepimo priemonė, todėl tinka vartoti, turi antibakterinį poveikį, taip pat tirpdo kalkių nuosėdas. Geriausia šaukštą citrinos rūgšties ištirpinti karštame vandenyje, o po to praskiesti šaltu vandeniu ir supilti į grafiną ar stiklines ir palikti veikti maždaug 12 valandų. Tada nuplaukite ir vėl naudokite.
Kokius skysčius galiu pilti į grafinus ir stiklines?
Vanduo, sultys ir vynas yra tinkami skysčiai. Karštiesiems gėrimams šie indai netinkami.
Ar galima gerti per daug gyvybiško vandens?
Retais atvejais pradžioje gali vykti natūralūs organizmo valymo procesai. Nedidelis galvos skausmas ar viduriavimas yra tipiški organizmo „išsivalymo ir detoksikacijos“ požymiai. Tokiu atveju reikėtų šiek tiek pakoreguoti geriamo gyvybingo vandens kiekį. Po kelių dienų šis intensyvus organizmo valymosi procesas baigiasi.
Ar visada reikia gerti iš savo taurės?
Stiklas yra imlus ir kaupia asmeninę energiją. Todėl labai rekomenduojama užsisegti skirtuką ar kitaip pažymėti savo asmeninį stiklą.
Ką daro grafinas?
Grafinas padidina biologinę vertę savo aplinkoje. Tai reiškia, kad atgaivina natūralią vandens galią.
Kiek laiko išlieka gyvybingumo efektas?
Be išorinio poveikio vanduo išlieka įkrautas apytiksliai 1 savaitę. Kai kurie klientai pripildo savo plastikinį butelį gyvybingumo vandens ir vežasi į darbą. Kadangi plastikas turi mažinančių sukimosi energiją savybių, čia įkrovimas kiek sutrumpėja, bet vis tiek užtenka visai dienai.
Ar galiu pridėti ir brangakmenių?
Norėdami pridėti brangakmenių, rekomenduojame tik mūsų Cadus, Galileo, Beauty ir Universe gaminius su papildomu akmenų skyriumi.
Kuo skiriasi kiti vandens atgaivinimo būdai?
Esamame vandens vamzdyje įrengiamos įprastinės vandens gaivinimo sistemos. Kontaktas su pro jį tekančiu vandeniu yra labai trumpas, todėl šių krūvių stabilumas yra gana mažas. Bet koks tolesnis srautas užterštuose vamzdžiuose vėl susilpnina gyvybingą vandenį. Vandens įkrovimas grafinuose užtrunka keletą minučių, todėl yra tvaresnis, o kitų gerai veikiančių vitalizacijos sistemų gyvybingumo intensyvumas yra panašus į grafino. Tačiau mūsų gaminių pirkimo išlaidos yra daug mažesnės. Be to, įsigydami „Nature’s Design“ gaminį, jūs įgyjate rankų darbo kokybišką kasdienį daiktą, kuris taip pat praturtina kambario atmosferą savo natūraliu estetiniu dizainu. Grafinai atgaivina vandenį nenaudojant jokių papildomų priemonių, tokių kaip elektra, magnetizmas ar kitos subtilios priemonės.